buraistanbul.com

buraistanbul.com (http://buraistanbul.com/)
-   Ensest Hikayeler (http://buraistanbul.com/93-ensest-hikayeler/)
-   -   Amını bana zorla siktiren baldızım (http://buraistanbul.com/ensest-hikayeler/12586-amini-bana-zorla-siktiren-baldizim.html)

ArTeMiSs 09 Haziran 2016 02:53

Amını bana zorla siktiren baldızım
 
Amını bana zorla siktiren baldızım Merhaba ensest hikayeler okurları, size anlatacağım bu hikaye yüzde yüz gerçektir.
Baldızım Aynur ile yaşadığım yılbaşı gecesinin üzerinden 5 yıl geçmişti. Bu 5 yıl içinde oğlum Akın bir rüya gördüğünü ve o rüya ile yetin melisin desem de onu düşünmekten kendimi alamıyordum.
Bir gece bir düğün dönüşü bacanağım 2 duble içelim diye ısrar etti. Onlara uğradık tabi ki 2 duble ile kalmadık. Kalmayınca da o gece onlarda kaldık. Sabah eşim haydi ben simit almaya gidiyorum ben gelene kadar sende hazırlan dedi.
O gidince içim geçmiş bir ara penisimin ellendiğimi hissettim. Önce eşim döndü o sandım, gerçi o yabancı yerlerde bu tür şeyler yapmaz ama gözümü araladığımda Aynur’u çekyatın kıyısına ilişmiş elinin penisim de olduğunu gördüm. Önce rüyamı bu dedim gözlerimi açınca hızla yanımdan kaçtı.
Daha sonra kahvaltı ettik gözüm onda kimseye de çaktırmamak istiyorum.

Aradan bir kaç gün geçti. Beni telefon ile aradı hoş sohbet edip kapadı. Daha sonraki günlerde telefonlar sıklaştı. Benden bir adım beklediği açıktı. Bir gün telefonum çaldı. Arayan Aynur’du.
Aynur’a yaptığımızın yanlış olduğunu bunu unutmamız gerektiğini söyledim.
Telefonlar kesilmişti ama onu deli gibi arzuluyordum.
Kayın vali demler yazlığa gitmişti. Bizimde onlarda yazlık-kışlık bazı yiyeceklerimiz durur.
Eşim aradı ve İş çıkışı kayın vali demlere uğramamı Ablasının da orada olduğunu onu ve bazı şeyleri alıp gelmemi söyledi.
Kayın validelere gittim. Onlar yoktu ve Aynur tekti. Buda beni hem heyecanlandırıyor hemde korkutuyordu.
Kapıyı çaldım. Aynur pencereden gözüktü in aşağı gidelim dedim oda gidecek eşyanın çok olduğunu yukarı çıkıp yardım etmemi istedi.
Korka korka yukarı çıktım. Dış kapı açıktı bir kaç kez Aynur diye seslendim cevap gelmiyordu.
Herhalde balkonda duymuyor dedim.
İçeri girince kapı kapandı Aynur karşımda idi ve yarı çıplaktı. Sadece ayağında bir kot vardı. Üzerindeki gömleğin tüm düğmeleri açık ve sutyeni yoktu.
Şaşırdım tepki bile veremedim. Dudaklarıma yapıştı. Bir müddet sonra onun eşimin ablası olduğu gerçeği aklıma geldi. Aynur yanlış yoldayız deyip aşağı indim. Toparlanıp oda arabaya geldi. Yol boyunca ona yaptığımızın yanlış olduğunu tekrarladım. Ama gözlerimi ayıramadım. Acaba Aynur bu sevdadan vazgeçeçekmiydi?
Tabi ki hayır vazgeçmedi bir mola yerinde durduk ve mola yerinde motel de vardı ben oda ayırıp seni bekliyorum dedi arabadan indi bende artık ne olacaksa olsun dedim gittim odaya tamamen soyunmuştu ve hemen yapıştım dudaklarına ve saatlerce sikiştik orada. Artık yüzüm yırtılmıştı ve sürekli her fırsat da sikişmeye başladık


Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.